Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno FB stranka kra porusuje pravidla a Ja

Chel bych byt spolu Adminen jedne stranky ale ostatn Admini porusuji pravidla (cerny humor) a Ja kdybych pridaval prispevky ktere neporusuji nic,tak budu *komplic*? Nebo s nima nebudu mit nic spolecneho?

-Dekuji mnohokrat ;)

(PS: Nedavno jsem se registroval na toho jmeno (munkovec) a ted se nemuzu prihlasit! Ale kdyz dam *zapomel jsem heslo* tak to hlasi ze toto jmeno je volne, nevite proc? )

No to proto, žes to zakládal jako neregistrovaný muňkovec. Víš, co je to muňka?

S diakritikou jsi na štíru, tak jsem si to chtěl jenom ověřit. Ale ň ti jde.