Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Java-socket, část cookies - generace kodu

Zdravím, mám problém s Java aplikací pro android, chci se přihlásit na server, ale při komunikaci se vygeneruje náhodné číslo/kod pro ochranu proti robotum. Nějaká rada jak toto obejít, abych při odeslání druhého požadavku poslal i vygenerované číslo/kod? ...jakoukoli radu ocením :)

cookies sa ukladaju v prehliadaci. Musi ich teda podporovat tvoja aplikacia (but ta http klient kniznica alebo si to musis sam ukladat atd.) Predtym si pisal o nejakom kode, teraz tocis o cookies, chapes ze to neni stejna vec? Cookies sa nikde neziskavaju, uklada si ich klient. Tak si to tak naprogramuj aby ich podporoval.