Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem BIOS

Zdar. Mám celkem problém se dostat do BIOSu... mám Toshibu Satelite r.v. 2010. Vždy po zmáčknutí F2 nebo F12 což je jediné v nabídce... mi naskočí nejakej Utilities, ve kterém se nedá nic dělat... prosím poradí někdo jak se tam dostat?

Ale stejně bych rád věděl jak se dostanu do BIOSu na svém počítači... takže: když dám F12 najede Boot menu. tam je na výběr: HDD/SSD Toshiba MK5075GSX
USB
ODD MashitaDVD RAM UJ8B0
FDD
LAN
ENTER SETUP(tím se stane to samé, když dám na začátku F2)

když dám F2 najede Aptio Setup Utility Copiright (C) 2010 American Megatrends, Inc. :D