Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní notebook - trollové neklikat

Jezdím furt s prací sem a tam a po večerech, u kterých nejsem doma (a málo jich není) bych si rád zahrál nějakou hru. Stolák s sebou tahat nebudu. Chtěl bych, aby to něco umělo a stálo to do 30 000. Vybral jsem si TOTO. Trumfne to výkonově v této cenové relaci i nějaký jiný stroj?

No podle recenzí na internetu nejlépe na hry vyjde ta Y500. Rád bych, aby to mělo Full HD display a do těch 30 000 s tím počítám, nepotřebuju na tom šetřit, ale zase nejsem debil, abych se utrhl na notebooku. Chtěl jsem to více méně schválit. To co mi posíláš určitě nebude výkonově porovnatelné s Y500, ne ?

Grafická karta: NVIDIA GeForce GT 650M SLI

Ja bych do toho proste nesel, nezapomen, ze vykon tech dvou grafik se nescita!

Jako chapu SLI u desktopu, kdyz to nekoho bavi, ale aby se pekly v notasu dve grafiky misto jedne, ... prijde mi to silne uchylny.

Vykonove to bude lepsi nez ta jedna 660M jen v nejakem idealnim pripade, ze bude SLI slapat jak ma, coz neni rozhodne pravidlem a vsechny hry to nemusi podporovat, pak muze mit u nektere hry navrh naopak ta 660M.

Dobrý den,
jde pouze o muj nazor, ale NTB od MSI urcite chcipne pred koncem zaruky, Lenovo naopak spis vydrzi. K tem dvoum modelum Y500 a Y580 - take bych se vyhnul tem dvoum SLI, proste to ma problem uchladit jednu kartu, se dvema to nebude nic moc. Oba jsem je mel v ruce (jeden mam svuj vlastni, jeden pro zakaznika) a zpracovani je proste nekde jinde nez u MSI. Pusobi bytelne, pevne, to o MSI rozhodne rict nemuzu. Za sebe bych doporucil ten Y580 ve verzi s full HD (starši verze maji jen HD display). Hraju na tom i BF3 na stredni detaily (cca50fps), jine hry moc nehraju. Mam pripojen druhy monitor a neni problem na jednom hrat a na druhem mit pustene video, krasne to zvlada. Osobne jsem s nim spokojen.

Levné notebooky jsou vždycky paskvil, menší nebo větší, každá značka má své pro a proti.
Já jsem naopak pár MSI minulej rok pro zájemce vybral a nikdo si zatím nepřišel stěžovat.
Za těch 30 tisíc už je to vcelku dobře zpracovaný notebook. Je to stejné jak u MOBO, levné Gigabyte desky nikdo nedoporučuje, ale nové dražší (TOP) desky leckdy překonají i konkurenci viz. třeba http://pctuning.tyden.cz/hardware/zakladni-desky/2 7158-gigabyte-z87x-oc-spickova-volba-pro-vsechny-n adsence

Mno svůj návrh jsem podal, výběr nechám na kupujícím.