Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Je toto dobry pc

čaute chcel bi som vediet či je to dobry pc
Základná doska ASROCK B75 PRO3-M
Procesor Intel Core i5-3470S
Operačná pamäť Kingston 8GB KIT DDR3 1600MHz CL9 HyperX Blu Red Series
Grafická karta ASUS HD7870-DC2TG-2GD5-V2
Počítačový zdroj OCZ ZS Series 550W
Pevný disk Western Digital Blue 1000GB 64MB cache

Pochybná deska, pochybné paměti, pochybný zdroj, ...
Kde jsi na tuto sestavu narazil? Pokud se jedná o novou sestavu, zde ti za stejné peníze složí lepší.

Na jednu stranu souhlas, na druhou - jsou i horsi. Me na te sestave vylozene vadi jen to, ze pameti mozna jsou 1,65V, coz nemusi byt zadna tragedie, ty pameti mohou bezet na nominalni frekvenci 1333MHz i na 1,5V, ale urcite by to mel tazatel proverit, pokud uz ten PC ma, aby si neodpalil procesor.