Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC se samovolně vypne/zapne

Dnes ráno jsem se pokusil zapnout moje PC.Bohužel jen zafuní větrákama, a bez nějakého hlášení na monitoru se opět vypne.Toto se opakuje neustále dokola.Můžu čekat vadný zdroják?

Díky

Tak včera se mi podařilo po několikátém manuálním vypnutí zdroje počítač úspěšně nahodit.Dnes ráno jsem se o to pokoušel znovu, bohužel z 25 pokusů mi vyšel jeden, a v tomto případě se nezapnul monitor.Naskočil windows (slyšel jsem zvuk) ale monitor hlásí žádný signál...