Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Total COmmander 7.56 : FTP kopírování na pozadí se nespustí

Ahoj, mám problém v onom programu. připojím se na ftp. Dám F5- kopírovat z ftp na svůj disk.

ZDe jsou 3 volby:
-stahovat na pozadí (separ. thread)
-zachovat datum souborů
-stáhnout později

Je li první volba neoznačená, tak se nedá s totalcmd dál pracovat. Proto tu volbu používám a kopírování probíhá v samostatném okénku. Jenže je problém, že Někdy nebo u některých serverů kopírování nezačne: okénko se zobrazí, ale místo přenášeného souboru se ukáze "WAit ... Retry 5)

Nevíte v čem je problém?

To je divné, protože když to funguje ,tak se přenáší vždy jen jeden soubor v čase během jednoho příkazu na kopírování. Já jsem kopírování zadal jen jednou.

Ale asi tomu rozumím. Někteří servery dovolí 1 spojení. Kopírování na pozadí otevře druhé.

Jak docílím toho, aby se otevřelo 1 spojení (logicky to, které je použito např v levém panelu pro prohlížení složek se musí zavřít), ale za cenu aby šlo dál s total commanderem pracovat?