Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spamihilator - jak opravit špatně uložené pravidla? prosím Kráťu i další

Ahoj, nedávno mi tady Kráťa poradil pro omezení spamů skvělý prográmek spamihilator (http://pc.poradna.net/question/view/68799-outlook-e xpress-6-pravidla-pro-dorucenou-postu)
Prosím o radu, kde má tento program uložená pravidla, která se učí podle pokynů uživatelů? Podařilo se mi totiž zadat mu něco špatně (spam označit jako ne-spam apod.) a potřebovala bych některá pravidla opravit nebo aspoň vymazat. Nemůžu to najít. Děkuju.

Online manuál: index.php

Změnu filtrování jde IMHO (J.) provéíst přímo v programu, netrřeba editovat nějaký soubor, což by ani nešlo, protože jsou určitě uložena v nějakém speciálním formátu.

Záleží, co přesně chceš upravit/změnit? Blokovaného odesílatele? Klíčová slova označená jako spam?

Filtrování slov - Edit an Expression: http://www.spamihilator.com/help/0.9.9/en/configspa mwords.php
Editace blokovaných odesílatelů - Edit a sender: http://www.spamihilator.com/help/0.9.9/en/configblo cked.php

Takže chápu-li dobře, nějaký mail jsi označila jako spam a toto chceš zrušit?

Naopak, něco jsem označila jako nespam a až poté jsem zjistila, že to spam byl.
Ale potřebovala bych zjistit postup i pro opačný případ, když člověk něco označí jako spam a spam to není.

Ten mail je ještě někde uložený? Např. ve složce spam?

Ten email už není vůbec nikde, já takový odpad vždycky celkem rychle mažu a vysypávám i koš (ach ty pečlivé ženské...)

Používám v Outlooku bayes filtr a ten má možnost "Recover from Spam"

Já tam tuto možnost nemám, používám OE6 = dlouholetý zvyk :-)
Ty máš asi "velký" Outlook?