Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Název programu?

Zdravím. Rád bych se zeptal zda-li někdo z vás neví název tohoto programu a jestli je něco takového vůbec možné :-D
[http://img2.rajce.idnes.cz/d0203/8/8137/8137737_95 d9c70e05bd8679605ae0c902969e81/images/1_1.jpg?ver= 0]

Naopak, dle frekvencí jádra a pamětí to sedí naprosto přesně. To, co vypisuje nějakej program, není vůbec podstatný. Důležitý jsou specifikace, který odpovídají Radeonu 3650. Nepoučuj, když o tom zjevně nic sám nevíš.
Podívej se v GPU-Z do kolonky Default clock u GPU a 500 vs. 1000 - skutečná vs. efektivní hodnota.

Ohledně pochybnosti o názvu - proč tam je asi to slovo "Series"?

Ale podle defaultu se určuje typ grafiky. Tvoje ručně nastavený frekvence nejsou podstatný.

Ohledně 500MHz vs. 1000MHz:
DDR_SDRAM

DDR paměti na 100 MHz jsou tedy přibližně stejně rychlé jako SDR paměti na 200 MHz.

Tolik k frekvenci skutečné a efektivní u DDR pamětí.