Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem migracia com, net, org

Neviem ako sa postupuje pri migracii tychto domen. Priklad:
Domenu ma zakaznik regnutu cez istu cr spolocnost. Kvoli nespokojnosti s jej sluzbami by zakaznik chcel domenu od nich zmigrovat. Idealne by bolo keby som ju dostal pod spravu ja s tym, ze vlastnikom by bol stale on. Ja pouzivam ako registratora goddady.com. Vobec ale netusim ako postupovat.
Napadol ma iba postup, ze sa u tych cechov regnem aj ja on presunie domenu ku mne a ja nasledne ako jej vlastnik zmenim registratora resp technikcy kontakt a prevediem ju ku goddady. Ale potom uz nie je vlastnikom on;o(.

Tohle jsem nasel u myho registratora, treba ti to pomuze.

Domény .COM a .NET bude po odeslání formuláře požadavek na změnu registrátora automaticky předán současnému regitrátorovi, který autorizaci změn provede sám (zpravidla rovněž pomocí emailu).
U domén .ORG, .BIZ a .INFO Vás systém DOMENA.CZ, pro autorizaci změn, požádá o vložení tzv. Autorizačního řetězce (AUTH-ID), který Vám poskytne současný registrátor domény.