Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Prosim o zhodnoceni tohoto skoroserveru

Ahoj,

nechali jsme si udelat nabidku pro jakys takys server, kde pobezi www server a server pro mapove sluzby, PHP. Prostorova data budou na jinem pocitaci. Mely by tam bezet W2000.

MB: BIOSTAR TF P965PT S775@1066 PCI-E16,2PCI-E1,3PCI, 3DDR2-800, GLAN, 4serialATA2
CPU: Intel Core Duo E6300, 1,86GHz 2MB 1066MHz 775pin BOX
HDD: 2x WD RAPTOR 74GB
RAM: Kingston 1024MB HyperX 900MHz DDR2 Non-ECC CL5

Pokud jsem nejake informace zamlcel, neni to zamer, ale neznalost, doplnim.
Diky predem za vase nazory.M.

jedine coho by som sa obaval je ten procesor spolu s doskou...predsa len nie je to este odladene na 100%.
pri serveroch siaham rad po overenych rieseniach. kludne by som este aj dnes staval server postaveny na semprone alebo athlone 3000 + prislusne sockety (nforce3 pre 754 a kt890 pre 939).
a ramky nikdy nie je dost (mne na jednom nestacila ani 1.5GB a to len trosku nejake databazy tam behali).