Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Prodej YouTube kanálu

Ahoj, chtěl jsem se zeptat jestli někdo nezná nějakej webík kde se kšeftuje s youtube kanálama, jako je to třeba s normálníma webama. Zkoušel jsem hledat, ale nenašel jsem nic pořádnýho, můj kanál má necelých 5000 odběratelů, každým dnem narůstá o průměrem 10 dalších a shlédnutí videí je něco přes 5 000 000. Je zaměřen spíše na hry. Nechci ho sice prodat, ale jen zjistit jakou by měl cenu.

Jde spis o Autorske prava co delaji kuprikladu hodnotu, nake komentovane video nebo hra asi zadnou.
TIP-Jestli chces videlat, nastav si na Youtube placene reklamy na tvuj kanal.
(hodne kanalu se prodava az po 1 000 000 nevym jestli s 5 000 ma vubec cenu hledat odpoved na tuto otazku.)
Okolo toho 1 000 000 te mimochodem youtube sam kontaktuktuje a nabyzi strategii managmentu.

Já bych všechny ty kanály zakázal a majitele bych poslal kopat kanály! :-D

Ale vážně, tohle mě fakt dostalo: https://cs.wikipedia.org/wiki/Among_Us

Krátce po vydání měl Among Us průměrný počet hráčů 30 až 50 hráčů současně.
Zatímco byl Among Us původně nepopulární tuctovou hrou, v druhé polovině roku 2020 získal příliv popularity díky mnoha známým Twitchovým streamerům a YouTuberům, kteří jej hráli, především v době pandemie covidu-19.
Popularita hry pokračovala i v následujících měsících; v září 2020 hra dosáhla 100 milionů stažení a hru hrálo v jednu dobu pravidelně až 1,5 milionu hráčů, z nichž téměř 400 tisíc bylo ve službě Steam, na konci září se toto číslo zvýšilo na 3,8 milionu.
Podle Willarda může za zvýšení popularity hry Twitch streamer Sodapoppin, který si tuto hru oblíbil a začal ji propagovat na Twitch v červenci 2020. Poté ji začalo hrát mnoho dalších tvůrců tvořících na platformě Twitch a YouTube, včetně významných tvůrců ze světa i z České republiky, např. xQcOW, Pokimane, Shroud, Ninja a PewDiePie.

A přitom je to taková blbost, ovšem nějaký puberťák zahlásí, jak je to cool a už se do toho všichni hrnou, a málokdo má koule veřejně říci, že je to naprostá blbost! 3-[