Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém při otevření víka - HP 4740s

Zdravím,
před nedávnem jsem si koupil výše zmíněný NTB a od začátku mám s ním problém, který mě dost štve.
Při zavření víka mám nastavenou hibernaci. Zavřu tedy víko na noc, ráno otevřu, zmáčknu startovací tlačítko na NTB a on se celý zapne. Jak se vše načte, tak se zobrazí okno (W8) s tím, že se vyskytla chyba a počítač musel být restartovaný nebo vypnutý - odesílat, neodesílat.
Co s tím? Zkoušel jsem všelijaké nastavení při napájení - režim spánku, neprovádět nic, ale problém pořád přetrvává.
Zase ale dneska přes noc jsem NTB nechal jen tak volně, ráno jsem k němu přišel, zmáčkl ENTER a vše v pohodě naskočilo, přesně tam, kde jsem skončil - takže žádné neodesílat a zdlouhavé zapínání.
Ani by mě to neštvalo, kdyby to tam vždycky dlouho trvalo a pokaždé musím obnovovat v Chromu stránky.

Já mám v prohlížečích (Opera FF) nastaveno, aby se obnovilo předchozí - čili třeba 20 otevřených listů (a prohlížeče mám "po spuštění), když jdu spát, notebook spát nenechám, ale vypnu, ráno zapnu, jdu na wc, postavit na kafe atd. a když přijdu, je vše naběhlé.

Před chvílí jsem nastavil všechno na režim spánku. Zmáčkl jsem fn + měsíček jako režim spánku, obraz se vypnul, zavřel jsem víko, ještě cca 10-20 vteřin větráky jely, pak se vyply. Otevřel jsem víko, zmáčkl ENTER a nic. Začalo blikat startovací tlačítko, tak jsem ho zmáčkl a NTB se zapnul jako kdyby byl vyplý. Potom zase nemilá věc viz příloha.