Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se zamrzáním ve hrách.

Zdravím mám takový problém se zamrzáním ve hrách, ale není to typické zamrzání. Nevím jak to popsal, ale normálně mám +- 60 FPS, takže hardware stačí jenže když se stane nějaká určitá animace, tak v tu chvíli mi to zamrzne, ale když se poté ta animace stane znovu, tak už mi to nezamrzne.

Co tu tak mám, tak nejčastěji mi to dělá u hry SMITE, ale i u hry League of Legends se to také objevuje při nějakých animací, ale když ta animace je podruhé, tak už je to OK, takže čím déle hraju a prozamrzám ty animace, tak tím déle je to lepší, protože už proběhla většina animací atp.

Žádný game booster nepoužívám a sestavu mám:

CPU: Intel Core2Duo E8400 @ 3GHz
VGA: GeForce GTX 260 OC
RAM: 2x 2 GB DDR2 @ 1066 MHz
OS: Windows 7 Ultimate x64