Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak utišit větřák u 6720s

Zdarec,
mam dotaz, jak utisit vetrak u HP 6720s - idealne softwarove.
Zkousel sem par softu, ale nic nepomohlo. Je to hlucny, neda se u toho ucit, a uz vubec ne to tahat do knihovny nebo kde je klid. Rizeni spotreby v XP taky nefunguje, mam to na elektrice.

Dikes

TAK CIM SEM TO VYRESIL bylo to, ze sem rozdelal cele (skoro cele) NTB a vyfoukal to kompresorem, celej vnitrek pod klavesnicou, case a hlavne vetrak.
Pekne se z teho zaprasilo a uz to nefuni aji kdyz zahraju Morhuhn Kart!
Dika

Este ti poradim ze ak pouzivas WinXP a ak CPU vie speedstep tak si v tych WinXP nastav v ovl.panely - energia, energeticky profil na Prenosny pocitac. Potom XP automaticky podtaktovava CPU ked sa nic nerobi. Vzdy, aj ked je na AC napajani. Aktualna frekvencia CPU sa da overit pomocou programu CPU-Z.