Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Adobe Reader chyba 1635

Ahoj, když chci aktualizovat Adobe Reader tak mě to hodí chbu: v průběhu instalace došlo k chybě ... chyba: 1635. stejně tak mi nejde aktualizovat ani Adobe AIR. (mám windows XP Home Edition)
A taky nejde .NET Framework. Díky za rady.

Jestli sis stáhnul instalační soubor, kliknul na něj (nebo dvojkliknul) a naskočilo ti tohle okénko, tak máš rozhašené Windows. Možná, že jsou už nejen po smrti, jak psal Brtník, ale už čekají ve frontě na kremaci.