Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nastaveni routeru - wifi

Prosim o radu:

Mam adsl od O2, to mam napojene do modemu s routerem zyxel. Rad bych mel wifi sit i v nedalekem objektu, takze jsem koupil 50m sitoveho kabelu a na konec chci pripojit router s modemem co mam Belkin Surf.

Na konci kabelu internet jde, na 10.0.0.49 lokalni IP adrese. Tu jsem zkousel v Belkinu nastavit, nastavit ho jako AP, ale stale to nefunguje. Blika cervene. Belkin by mel poskytovat Wifi

prosim o radu

režim ap ti nechá všechny pc ve stejné síti.
pak je nutné si pohlídat ip adresy jednotlivých routerů: jestliže má zyxel 10.0.0.138 a chceš využít režim ap, pak je dobré belkin posunout do stejné sítě - 10.0.0.139
belkinu v tomto režimu zakážeš dhcp (na lan straně) a propojíš routery kabelem mezi lan konektory.