Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook na VŠ

Dobrý den,

rád bych zde přítomné požádal o radu. Jelikož nejsem nějak extra technický typ, potřeboval bych se s vámi poradit jaký notebook by byl ideální na VŠ.

Mé požadavky:
- slušné šasi
- dobrá klavesnice
- výdrž baterie
- cena do 15 000,-

Jelikož PC používám převážně na psaní poznámek a vyhledávání informací na internetu, nepotřebuji aby měl nějaký super výkon - hry už skoro vůbec nehraji. Váha moc roli taky nehraje.

Děkuji všem za radu :-)

Tak podle tvých kritérií to může být fakt téměř každý druhý notebook. Bych ti radil se v první řadě zaměřit na značku, Já bych ti doporučil Dell (nějaký z těch levnějších) HP, ještě bych se možná slitoval na Asusem.