Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Možná grafika?

je to divný ale teť se mi nezobrazi prihlašovací stránka facebook teda jo ale nějak uplně divně skousel sem to na jinem pc a tam to bylo normalní nevím v cem je problém předtím mi to neukazovalo jen fotky ale myslím že kdyby to byla grafika tak si ani nahodou nezahraju World of Tanks a to mi jde krásně děkuji za pomoc

Ne, pokud se nezobrazuje jenom prihlasovaci stranka na facebook, tak to grafickou kartou neni.

Bud to mas zavirovany nebo mas neco poskozene (program, system), zkus jiny prohlizec. Nahodou jsi necistil ccleanerem nebo necim podobnym?