Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaké máte zkušenosti s RAM Hynix

Zdravim,
mate nekdo zkusenosti s RAMkama znacky Hynyx...? Jaka je kvalita a vykon v porovnani s ostatnima znackama.
Je to frekvence 533 MHz, casovani 3 (nebo 4). Toto casovani je pri teto frekvenci standart...?

Diky

[mod]Upraven titulek - původně "RAM Hynyx".
Hynix, standard (host)[/mod]

já to řeknu takto: výrobce RAM znám jen Samsung, Hynix a Infineon. Všichni ostatní "výrobci" jsou už jen výrobci paměťových modulů. O kvalitách samotných čipů je těžko diskutovat, nicméně současná špička je nejspíše Samsung.

Jinak co se týká modulů, 533MHz může být jak DDR, tak DDR2 (DDR3 teprve přichází, a 533MHz nominál IMHO mít nebudou), tudíž to budeš muset trochu více specifikovat. ;-)