Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Řadič jednoduché komunikace pro sběrnici PCI

Dobrý večer,
zcela jednoduše se zeptám. Instaloval jsem Windows i s ovladačemi z DVD + aktualizacemi ze stránky výrobce notebooku a chybí mi ovladač: Řadič jednoduché komunikace pro sběrnici PCI.
Nejsem IT, takže netuším co to je a od čeho se odvíjí to, jak zjistím, který je pro můj notebook ten pravý.
Mám Dell, Windows 7, 64-bit.

Jo, to sem neinstaloval.
Tam jsou 4 věci s názvem Conexant:
Conexant D400, External USB 56K Modem Application Rev: A01
Conexant D400, External USB 56K Modem Driver Rev: A00
Conexant D400, External USB 56K Modem Diagnostics 64 bit Utility Rev: A00
Conexant D400, External USB 56K Modem Utility Rev: A01

Dvě mi hlásily, že nemám potřebný Hardware, tak jsem ty další dvě ani nezkoušel.

"Řadič jednoduché komunikace pro sběrnici PCI": pokud nejde o součást driveru chipsetu a windows tak nazývá hw, který neumí lépe identifikovat, určíš ho buď pořádným diagnostickým programem (siw), nebo podle čísel vendor a device.

conexant modem zakaž ve správci zařízení a přestaň se jím rozptylovat - siw nebo google ti ukáže, jestli nejde právě o onen "řadič".