Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC na hry 37000tisic

Dobry den potreboval bych pomoci sestavit pc na hry.

1. FINANČNÍ LIMIT : max. 37 tisíc ( čím min tim lip)

2. PŘEVÁŽNÉ VYUŽITÍ SESTAVY : hlavne hry a filmy

3. OPERAČNÍ SYSTÉM : nemam

4. SESTAVÍTE SI PC SAMI? : ano sestavovat budu sam

5. MONITOR : nemam

6. PERIFERIE : mys a klavesnici doporucit

7. TAKTOVAT : chtel bych kdyz se to vejde do rozpočtu

Děkuji za pomoc a připadne navrhy

Tak at tam supne "K" verzi =) zbytek bych ale nemenil,,i kdyz kazdy to vidi jinak, kazdy ma jinou preferenci.
I7 3770 neni vylozene herni CPU (ve hrach+-vykon i5 3570) ale PC ma ruzne vyuziti.

-Na "Overclocking" bych spise doporucil nasleduji sestavu http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=_1KS70 11QQS0116NT01155I011PT6011SGB011QOI011O1X011RWP011 TA9011WQR01 (33K)