Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook - Škola, Cesty a Hry

Ahoj lidičky
Potřebuju se tu zeptat na noťas do školy , na nějakou tu dovolenou (Egypt, Turecko...) a rád bych si i místo čumění celou noc na filmy dal nějakou tu hru. Rsp. Battlefield, WOT , Crysis 1,2,3 , Heroes&Generals , Men of war assault squad a třeba Shogun 2 total war . Noťas : http://www.czc.cz/msi-ge70-0nd-420cz-cerna/121179/ produkt?q-c-3-f_2029058=s1920+x+1080+%28Full+HD%29 &q-category-id=89p7i9agp8i2lajk373h33k8l5&q-c-1-pr oducer=sf9tjqc87bgedt8n92rhra85137&q-c-5-f_2029016 =d1600.0&q-c-6-f_135417052=d7200.0&q-c-2-price=r15 000-50500&q-c-4-f_2025196=r2500-9999&q-c-0-produce r=s83ki7a397qdqlakpqqijggj6kf

Opravdu si tím nemíním zkazit dovolenou . To máte pravdu Karle . Spíš jeho užití tam vidím i jako komunikátor rsp. Skype ,Teamspeak atd. A hlavně jak už se nám v Turecku stalo déšť. A opravdu nemyslím malý deštíček ale opravdu déšť. Ovšem de mi o následující : Zvládne to ?

A děkuji za zmíňku CoCo . Máš pravdu . Ale je to myšleno všeobecně ,že bude v těch sušších zemích . Tyto země navštěvujeme prakticky nejvíce . Ovšem jen 5* hotely takže na pokoji bude klimatizace. Neměl by snad být vystaven zátěži v teplotě vzduchu okolo 30° :-)

Trosku OT, ale budiz - Egypt soucasne neni zrovna nejlepsi volba, osobne bych treba nechtel prosedet cely dny v komplexu za vysokou zdi v klimatizovanem pokoji, venku vedro na padnuti a voda tak horka, ze se v ni neda plavat. Neboj se, vim toho od pribuznych, co meli tu "cest" navstivit exoticke dovolene, dost :o)). Muj tip je treba italske San Benedetto del Tronto. ;-) Ale jsme na PC poradne, snad mi vedeni OT promine. :)

do školy , na nějakou tu dovolenou (Egypt, Turecko...) a rád bych si i místo čumění celou noc na filmy dal nějakou tu hru. Rsp. Battlefield, WOT , Crysis 1,2,3 , Heroes&Generals , Men of war assault squad a třeba Shogun 2 total war

I7 nepatri moc do game machine, ta volba s AMD je o 20-25% vykonejsi jak ta tvoje,,zalezi na tobe, budes hrat hry nebo se budes divat jakou mas nalepku i7 nebo AMD na tvem PC?(nebo asi pro ten pocit ze mas i7?)

AMD mě totiž traumatizovalo FX-4100 které jsem si dal do svého stolního Pc a od té doby jsem si řekl ,že AMD nikdy. Já měl zato ,že intel je výkonější než AMD. I když toto dokáže změnit můj postoj pokud si opravdu za tím stojíte ,že z tohoto stroje vytáhnu více .