Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Windows po zapnuti nenabehne, pri startu pipani a cerna obrazovka

Dobrý den,
Na starem hdd sem měl windows xp a chtěl sem win7 tak jsem vložil nový hdd kde sem je nainstaloval, po stelovani v biosu (sata disky) my vše šlo dokonce se objevil i starý hdd. Ale po zapnutí mi to vždy ukázalo ze nemůže najít sata disk 2 3 a 5 příklad... No a vždy jsem musel zmáčknout f1 tak sem to tak nějak steloval a potom mi os nenabehnul vůbec... Potom sem zapojil jen starý hdd a vše slo ale asi sem měl špatně nastaveny disky v biosu a furt sem musel dávat f1 aby mi nabehnul windows... No a teď mi to nejde vůbec...na začátku to asi tak 4x pipa a os nenabehne...prosím moc o radu, byl bych moch vděčný.

ahoj měl sem ten samý problem skusil sem vyndat baterii jak sem tu taky našel anic tak sem zapl bes baterie apak mi naběhl system pak už sem si vše nastyvil v biosu pak sem to restartoval pro uložení vrátil baterii a vše ok skus to nezaručuji to na 100 procent ale mě to pomohlo