Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Tablet (do školy)

Studuji ny Vysoké škole a odešel mi Notebook do věčných lovišť, tak potřebuji nový. Mohl by mi někdo poradit jaký? Měl by být určen na práci. Potřebuji přenosný pc a nebo nějaký tablet? Moc se v tom nevyznám. Poradil by někdo? A samožřejmě nějaká solidní cena...
Změna předmětu, původně: Tablet (Kráťa)

Na práci (školu, psaní, kancelářské věci atd...) určitě notebook. Tablet je dobrý akorát pro děti na Angry Birds.

Velikostí je ideální podle mě cca 13", což je celkem dostatečná velikost pro práci s dokumenty a zároveň není příliš velký a těžký, takže jde celkem v pohodě přenášet.

Jako značku a typ doporučím třeba Dell Vostro, mimo jiné taky kvůli NBD záruce, ale to už záleží na finančních možnostech. Bylo by dobré uvést finanční strop.

Prioritou je Office ale to v dnešní době zvládne snad každy Notebook. Limit je asi 10k kč víc si teď nemohu dovolit.

Přemejšlela jsem o tomhle

Procesor (CPU) Intel Pentium B950 2.1 GHz Sandy Bridge
Operační paměť (RAM) 8192 MB DDR3
Pevný disk (HDD) 750 GB HDD
Optická mechanika DVD-RW
Grafická karta (VGA) nVidia GeForce GT520MX 1024 MB
Display (LCD) 15.6" LCD HD s rozlišením 1 366 x 768 - lesklý
Síťové karty 10/100/1000 Mbit, WiFi
Porty 2xUSB 2.0, 1xUSB 3.0, HDMI, VGA, LAN
Operační systém Windows 7 Home Premium

Stojí 9200 a je od Asusu líbí se mi i vzhledem [http://www.gigacomputer.cz/admin/img/productmatch/ 258600/img-25.jpg]

Nebo mohu připlatit 1000kč a koupit tento, vzhledově jsou úplně stejný jen tenhle má jiný procesor

Procesor (CPU) Intel Core i3 2310M 2.1 GHz Sandy Bridge
Operační paměť (RAM) 6144 MB DDR3
Pevný disk (HDD) 500 GB HDD
Optická mechanika DVD-RW
Grafická karta (VGA) nVidia GeForce GT520MX 1024 MB
Display (LCD) 15.6" LCD HD s rozlišením 1 366 x 768 - lesklý
Síťové karty 10/100/1000 Mbit, WiFi
Porty 2xUSB 2.0, 1xUSB 3.0, HDMI, VGA, LAN
Operační systém Windows 7 Home Premium

Já už ho viděla i v reálu a zkoušela jsem jak se na něm bude pracovat. První dojem byl pro mě super, nejsem náročná :-)
Jen nevím jestli připlatit litr nebo zůstat u toho prvního, jestli je v tom nějaký velký rozdíl