Předmět | Autor | Datum |
---|---|---|
Já se tak těšil a pak zjistím, že to pro mě není vhodný. :-p host 03.11.2006 23:33 |
host | |
Vo co teda přesně go ? ( Po přečtení článku ). Fuente 03.11.2006 23:36 |
Fuente | |
Vo co teda přesně go?
Správný dotaz! Pavlův příspěvek je totiž napsán v duchu: "....a pak mu ji zab… Paullus 03.11.2006 23:39 |
Paullus | |
I vy lišáci, vy víte o co jde, jen se nedělejte. Nechci to sem psát, aby si nějakej [cenzurováno] ne… Pavel 03.11.2006 23:43 |
Pavel | |
Pavel si proste schovava tema na clanek pro Poradnu ;-)
Klidne tom neco strucnho napis Jan Fiala 04.11.2006 06:23 |
Jan Fiala | |
Pavel si proste schovava tema na clanek pro Poradnu
Tak už vím, jak se cítí nevinnej, když ho z něč… Pavel 04.11.2006 10:32 |
Pavel | |
mala napoveda: prikaz fsutil. ntfs ma hardlinky odjakziva. :-p:-) IgorK 04.11.2006 10:37 |
IgorK | |
Já vím. Stejně tak junction.exe od Sysinternals...
Dal jsem to sem, že to vypadá jako grafický uděl… poslední Pavel 04.11.2006 10:57 |
Pavel |
Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru
Já se tak těšil a pak zjistím, že to pro mě není vhodný.![:-p](https://static.poradna.net/images/smiley/tongue.gif)
Vo co teda přesně go ? ( Po přečtení článku ).
Správný dotaz! Pavlův příspěvek je totiž napsán v duchu: "....a pak mu ji zabalil a usek."
I vy lišáci, vy víte o co jde, jen se nedělejte. Nechci to sem psát, aby si nějakej [cenzurováno] neoddělal data na disku. Jen malá nápověda: junction, hard link. Kdo neví o co jde, ať se tam nedívá![:-)](https://static.poradna.net/images/smiley/smile.gif)
Pavel
Pavel si proste schovava tema na clanek pro Poradnu![;-)](https://static.poradna.net/images/smiley/wink.gif)
Klidne tom neco strucnho napis
Tak už vím, jak se cítí nevinnej, když ho z něčeho obžalujou![:-)](https://static.poradna.net/images/smiley/smile.gif)
Nene, to není téma pro mě, mohl bych se zaplést, takový zkušenosti zase nemám. Téma je volný, kdo chce ať se na to vrhne.
Pavel
mala napoveda: prikaz fsutil. ntfs ma hardlinky odjakziva.![:-p](https://static.poradna.net/images/smiley/tongue.gif)
![:-)](https://static.poradna.net/images/smiley/smile.gif)
Já vím. Stejně tak junction.exe od Sysinternals...
Dal jsem to sem, že to vypadá jako grafický udělátko, aspoň podle obrázků na tom webu, minimálně to zobrazí složky s jinou ikonou, což se může hodit.
Pavel