Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problémy so stánkami (nenačítají se)

Zdravím, nejdú mi spustiť stránky ako je google youtube , niektore mi idú pomaly...antivírus nenasiel ziadne viry,dal som kontrolovat aj v nudzovom rezime..skusil som aj obnovit pc sspred pár dní, ale bez výsledku...dakujem za skorú odpoved :) ak sa snažím dostat na tie stránky tak mi nejdú načítať a po čase mi to vyhodi spráu ze táto stránka nie je k dispozícii
Změna předmětu, původně: problémy so stánkami (Kráťa)

to bol nejaky facebook updates..no vypol som to restartoval ale stále nič ..cookies som mazal už dnes ráno..ale skúšal som teraz druhý notebook a tiež mi nejdú stránky tak možno že nakoniec bude problém aj s routrom..zajtra idem na intrák, beriem aj notebook tak uvidím či mi to pojde tam