Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou verzi W7 na Asus EEE?

Zdravim,
potrebuju preinstalovat W7 na: Intel Atom N270 1.6GHz, 1 GB RAM, GeF 9400M 128MB

Momentalne je tam W7 Home Premium a ja se ptam:

Jakou verzi W7 mi doporucujete, aby to jelo svizne a nemuselo se to za chvili znovu preinstalovat?

na jednojádrový atom maximálně edici starter. ta je ovšem na vyliž.

mám doma na eee-box 32bit profi, je to tak líné, že mě to ani nebaví zapínat.
viděl jsem na stejném hw 64bit w7, je to nejvýš pro jednu aplikaci - čili v podstatě by stačil ten starter.