Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Totálně zblblý PC

Prosím o pomoc. Pokaždé když se snažím kliknout na cokoliv na facebooku, ulozto....prostě kdekoliv vždy při kliknutí mě to hodí na google. Nebo když si chci otevřít nějákou složku v PC vždy mě to hodí na tento počítač. POMOC!

precist si par vet ktere jsou napsany pri psani dotazu