Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ako urobit screenshot obrazovky, presahujuci obrazovku ?

nevedel som to vygooglit po anglicky.

tak sa pytam tu.

predstavte si ze mate na stranke tabulku, ktora presahuje moznosti zobrazenia obrazovky, aj ked zmensite velkost zobrazenia v prehladaci.
ja viem ze existuju na to programy, co to dokazu. urobia screenshot aj mimo viditelne pole

dakujem

// ejha pravopis ^^
preco sa neda editovat nazov temy ?
Změna předmětu, původně: ako urobit screenshot obrazovky, presahujucy obrazovku ? (Kráťa)

pouzival som co ste mi odporucili napr. ze PicPick a DuckCapture.
ale oba programy nevedia scroolovat v Ms Wordpad. neskusal som Notepad ani Ms Word

doteraz to fungovalo napr. pri prehliadaci. ale v tomto textovom editore to nejde

o_O

co s tym ?

// len mi nepiste, ze copy-paste textu, lebo to presne nechcem. potr. z toho spravit screen