Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rodičovská kontrola ve Windows 8

Dobrý den,
nastavila jsem synovi v jeho uživatelském účtu rod. kontrolu, občas ale selhává hlídání doby povoleného používání. Má nastaveny 2 h denně, ale ve výpisu jeho denních aktivit jsem našla i delší doby, nebo dokonce Žádné používání,třeba 3 dny po sobě, přitom vím, že u PC seděl. Jsem si jistá, že moje heslo admin. nezná. Ostatní omezení, filtry webů, atd. fungují bez problémů. Můžete mi, prosím, někdo poradit, jak to vyřešit?
Děkuju moc za radu. Petra

dá se to předpokládat, tyto věci se řeší kolektivně se spolužáky, vždy se najde nějaký chytrý nerd v okolí

logon/logoff aktivity se ukládá do souboru, windows zaznamenávají různé aktivity do souborů-eventů, kdyby měl někdo tip jak na to, jaký event log view použít - znám jen teorii, nikdy jsem se k tomu nedokopal, abych se na to podíval

lze dítě kontrolovat různě i za cenu jeho ztráty soukromí, to radši nebudu rozebírat, těch možností je spousta