Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak připojit usb modem přes mobil

Vlastnim usb modem huawei a chci ho připojit k mobilu abych nemusel stale přehazovat simky když chci net mit v mobilu.Když zapojim modem do mobilu(samsung) nic se neděje,nedetekuje ho.
Nevi někdo jak na to? Na netu jsem toho moc nenašel.

Nechci pořad přehazovat simky,je to tak těžké pochopit MM ? Použivam ten modem na pc a ten nepodporuje wifi,je starší a na co mi bude když zapnu komp,napojim se přes pc suite,to rovnou mužu byt na pc,navic připojeni přes pc na mobil si učtuje fup limit tak jako bych surfoval v kompu.Jo na samsungu mi funguje usb 2.0 je to galaxy.Mit mobil s dual sim tak bych to tady neřešil. ;)

Ale to co chces neni technicky mozne tak preto sa snazim dopatrat CO VLASTNE mas za problem a potom nasledne z toho vyplyvaju rozne moznosti, napr. ist vratit tuto simkartu a dat si datovy program na tu hlasovu SIM kartu. A budes mat jednu SIM na hlas+data a tu budes mat furt v mobile. Uz som to pisal.
Ty to beres jak hurvinek ze sa da pripajat SIM do USB alebo kdesi do zastrcky alebo janeviem kam :D Neda.