Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Seknutí obrazovky a dal uz nic

Dobrý den,mám takový problém,který se mi děje 1x až 3x denně.Ten problém je že se mi sekne obrazovka,vypne se hudba,sekne se mi myš a nemůžu už nic dělat,pomůže jenom restart PC.Grafická karta je AMD Radeon HD 7800 Series (mám 2monitory) a operační systém je Win.7.Děkuji za odpověd

Mám stejný problém, děje se to sice jen jednou. Ale abych upřesnila. Nejdříve se mi objevovala bluescreen. Hned po startu pc, ještě ani windows nenajel, všechny základní kroky jsem ověřila, vyměnila jsem ramky, i HDD jelikož byl už starší. Chvíli bylo v pořádku, vyměnila jsem tedy celou základní desku i procesor. Podotýkám, že se toto stávalo hlavně, když jsem ráno pc zapnula. Tedy jakoby za studena. Sotva chvíli jel, běžel v pořádku. Může to být grafickou kartou? Všimla jsem si i že při odpojení grafiky pc blue screen nevyhazoval. Ale říkala jsem si, jestli to není PCI slotem. Mám kvůli práci taky dva monitory, u ještě staré základní desky mi jeden z monitorů nefungoval i když jsem je prohodila z konektoru do konektoru, když jsem zapojila oba samotné, fungovaly oba v obou konektorech.

Nejdříve se mi objevovala bluescreen

to chce tu chybu opsat (ano, zakázat restart po bsod).
nebo ji najít v prohlížeči událostí.
nebo nejlépe pomocí nirsoft bsod viewer.

se toto stávalo hlavně, když jsem ráno pc zapnula. Tedy jakoby za studena. Sotva chvíli jel, běžel v pořádku.

nejspíš zdroj, má nějakou značku a typ na štítku - uvnitř bedny.
odebrání grafiky znamená nižší odběr z toho krámu.

vyměnila jsem tedy celou základní desku

jakou za jakou? taky to může být kvůli nekompatibilitě změna k horšímu.