Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypadavání internetu jen napůl.

Zdravím, zkusím stručně popsat svůj problém.

Občas když koukám na video na Youtube, tak se stává, že mi vypadne internet při sledování videa. Přitom kolonka v pravo dole ukazuje připojeno ale přitom se žádná stranka nenačte.Problém je v tom že Utorrent stahuje i přes tohle dál, facebook funguje jen se nenačtou obrázky, a hry jako World of warcraft a League of Legends také jdou hrát. Jen prostě nejdou žádné jiné stránky a ja musím restartovat PC aby se to spravilo.

Počítač byl z tohoto důvodu přeinstalován, takže momentálně mám v počítači pouze Google Chrome a antivirový program + ovladače na hardware. I přes tohle se to děje dál.

Jakákoli rada by přišla vhod. Děkuji moc.

M.

a hlavne vypnout ten antivirovy program

ty jsi ten antivirak jeste nevypnul?

jestli si s tim nevis rady, tak ho proste odinstaluj i to uz jsem ti psal. (pokud to nakonec antivirakem nebude, tak snad neni problem ho vratit zpatky)

ubuntu live CD jsi urcite taky nezkusil, tak co vlastne chces?