Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stříhání videa

Dobrý den,
chci se zeptat, zda by se našel někdo, kdo umí stříhat videa, respektive několik videí spojit do jednoho, plus je prokládat fotkami a nějakým textem, ozvěte se, prosím, na email Cer.Marti@centrum.cz, finanční odměna vás nemine :)

Platit někomu? Jeden z nejlehčích je přímo Video Editor na YT. Nahraj na YT nějaké videa, které tam chceš mít a pak jdi do Video Editoru (Když dáš "nahrát", je po levý straně) a tam už máš osu kam přetáhneš co potřebuješ.