

Reproduktory
Dobrý den měl bych takový dotaz mám hifi věž od sony s dvěma reproduktory už originál co jsem koupil.
A když chci přidat navíc 3-4 reproduktory a pustit to na plno tak se věž vypne.
Ještě včera se to nestalo až dnes.
Čim to může být
Jak přidáváš reproduktory? Jestli je připojíš paralelně k těm dvěma, je vypnutí to nejmenší, co se může stát.
k vezi nemozes pridavat ziadne reproduktory navic. Ak to este funguje tak bud rad ze si to este neodpalil uplne, co moze nastat napr. zajtra, ked to nenastalo dnes. Cim to asi moze byt, ked si tam pripojil 6reproduktorov, hmmmmm, ja ti nevim :)
Na věži je celkem 10 slotu a v každém slotu díra na červený a černý drát.
Reproduktory jsem zapojil po jednom do slotu.
Zapoj to podle návodu. Není vhodné připojovat reproduktory s nižší impedancí, než doporučuje výrobce, zejména pokud knoflík volume neobsluhuje běloch. V lepším případě to odstaví nějaká tepelná nebo proudová ochrana, v horším můžeš navštívit Bazar a shánět nějaký nový zdroj hluku.
veza nema ziadne sloty. Je na tej vezi nejaky napis/model alebo to ma byt nejaka hadanka? Reproduktory tam strkas tiez nejake supertajne bez napisu?
Tak proč se to vypíná ???
Když každý reproduktor má svůj slot ??
- Zrejme cekovy odber vsech reproduktoru, je nad silu zesilovace, krtery je neutahne a pri vetsi zatezi "spadne"
Takže když si dokoupím zesilovač k věži tak by to nemělo padat ???
Jezisi kriste svata matka toto ma zarabat na moj dochodok.
reproduktor nema ziaden "odber". Bud zacne pisat jasne co presne ma a co presne tam srcil, alebo nech si najde jasnovidecku poradnu
Aaa všem se tu omlouvám s tím návodem to byl dobrý nápad já vůl přehodil kabely.
Jake kabely si prehodil? Zacnes raz konecne pisat ze co presne tam mas za vezu a co presne kam presne do toho strkas? Ono to neni jedno a vzhladom na to ze nemas o tom evidentne ani sajnu tak je dobra sanca ze nieco uplne odpalis.
to zaslouží tesat.