Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s NB pád do modré obrazovky

Dobrý den,
mám problém s NB Toshiba A500-1C0, sem tam se mi NB resetuje do modré obrazovky. V NB byl špatný HDD, který jsem vyměnil za nový bohužel tímto nebylo, wifi nefungovala, myslel jsem že je to taky tím ale wifi jsem vyměnil za novou kartu a taky nešla nakonec se mi podařilo zprovoznit tu wifi která tam byla, byl problém v ovladačích a FN s tlačitky.
Už jsi nevím rady dělal jsem MemTest každou ramku zvlášt ale nenašlo to žádné chyby, jen čeho jsem si všiml bylo to že jedna ramka byla vytížená na 75% což dělalo zhruba 1,5gb a když jsem testoval druhou ramku ta byla vytížená na 90% coz bylo nějakých 1,8gb. Na procesor nanesen nova pasta + vyčistění NB myslel jsem že je to přehříváním ale z názoru mě vyvedlo když jsem zapl prime95 a k tomu 3Dmark tak teploty byli cca o 20% víc než když jsem zapl hru World of Warcraft. Píšu to tak že se me to resetovalo do modré obrazovky když jsem hru hrál. Nb se resetoval i když jsem nic nedělal a byl jen zaplí. Posílám vám zprávu z Prohlížeče události. Poradí někdo pls co vyzkoušet nebo čim by to mělo být? Ještě dodám Win7 Home provedené všechny aktualizace i aktualizované drivery pomocí programu SlimDrivers.

Zpráva kernel power:

- <Event xmlns="http://schemas.microsoft.com/win/2004/08/events/ev ent">
- <System>
<Provider Name="Microsoft-Windows-Kernel-Power" Guid="{331C3B3A-2005-44C2-AC5E-77220C37D6B4}" />
<EventID>41</EventID>
<Version>2</Version>
<Level>1</Level>
<Task>63</Task>
<Opcode>0</Opcode>
<Keywords>0x8000000000000002</Keywords>
<TimeCreated SystemTime="2013-06-22T21:18:29.911611200Z" />
<EventRecordID>7079</EventRecordID>
<Correlation />
<Execution ProcessID="4" ThreadID="8" />
<Channel>System</Channel>
<Computer>Alex-PC</Computer>
<Security UserID="S-1-5-18" />
</System>
- <EventData>
<Data Name="BugcheckCode">292</Data>
<Data Name="BugcheckParameter1">0x0</Data>
<Data Name="BugcheckParameter2">0xfffffa8004e03118</Data >
<Data Name="BugcheckParameter3">0xf2000040</Data>
<Data Name="BugcheckParameter4">0x800</Data>
<Data Name="SleepInProgress">false</Data>
<Data Name="PowerButtonTimestamp">0</Data>
</EventData>
</Event>

Jinak mám tu zprávu (chyba né kernel power) která je vcelku často:

- <Event xmlns="http://schemas.microsoft.com/win/2004/08/events/ev ent">
- <System>
<Provider Name="SideBySide" />
<EventID Qualifiers="49409">33</EventID>
<Level>2</Level>
<Task>0</Task>
<Keywords>0x80000000000000</Keywords>
<TimeCreated SystemTime="2013-06-23T12:14:49.000000000Z" />
<EventRecordID>4890</EventRecordID>
<Channel>Application</Channel>
<Computer>Alex-PC</Computer>
<Security />
</System>
- <EventData>
<Data>Microsoft.VC80.MFCLOC,processorArchitecture= "x86",publicKeyToken="1fc8b3b9a1e18e3b",type="win3 2",version="8.0.50608.0"</Data>
<Data />
<Data>C:\Windows\SysWOW64\Microsoft.VC80.MFC\MFC80 .DLL</Data>
<Data />
</EventData>
</Event>

Tak goldmemory prošel bez jediné chyby vyzkoušené ramky zvlášt slot po slotu...toto mi napsali na pc-help
WHEA_UNCORRECTABLE_ERROR == hardwarová chyba. V tomto případě se jedná o chybu vnitřní sběrnice procesoru, ke které došlo při operaci s vyrovnávací pamětí procesoru L0.