Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Server - Nikdo jiný se nepřipojí

NENÍ TO HOSTING!
Zdravím. Vytvořil jsem si server na SAMP, ale to není podstatné dělá to u všech serverů.
Použil jsem svoji veřejnou IP, kterou sem našel v CMD -> ipconfig
Pokud si do klienta IP vložim já jde vše normálně a jdu na server..
Ale pokud chci k sobě kamaráda a dám mu veřejnou IP zadá ji do klienta a nic. Server mu nejde.
Pokusil jsem se vypnout Firewall, ale beze změny

To je něco špatně na adrese

Kdysi jsem používal nějaký prohlížeč Už si ho nepamatuji a když sem tam dal zobrazit veřejnou IP vyskakovala mi tahle. Ale furt se mění v intervalu 192.168.0.100 až 192.168.0.103

Pevná IP slouží k identifikaci mého PC .. A takové prostě je ti ISP adresa..
Veřejná slouží ke hraní s přáteli.

Splietas totalne kraviny. Ten kto ti toto nabulikal nemal o tom ani paru a proste na to zabudni. Verejnu IP mas jednu, neexistuje ziadna ina IP viditelna zvonku, ani pevna ani nepevna.

Kde najdu nějaké nastavení routeru?

do nastaveni routeru sa leze cez prehliadac, mas to napisane (aj nakreslene pre tych co nevedia citat) v navode k routeru. Navod je na strankach vyrobcu. Najdes cez google.com

Pro jaky server?

pre ten ktory chces tam snad prevadzkovat ne? Ked si nainstaloval nejaky SAMP server tak musis forwardovat porty ktore pouziva ten SAMP server. Jake porty pouziva si najdes googlom, hladas slova napr. SAMP server port forwarding

ja som nepisal ze to ziska zlatu medajlu za gramatiku, ale ucel je ten aby si nieco z anglickeho textu pochopil. Lenze ty nechces nic pochopit, nechces sa nic naucit, nemas snahu nieco hladat, len chces server jak male decko a mozes este k tomu busit rukou o stol a kricat chcem server chcem server. Tak sa to ale nespravi.

Pokoušel jsem tam zadat ID a HESLO
ID: admin
HESLO: admin

špatné ID či heslo.. Tak jsem resetoval router do továrního nastavení. Podržet reset min. 5 sec a poté reset routeru .. A beze změny.. Zase špatné ID či heslo

ak nefunguje meno admin a heslo admin (malymi pismenami) tak si ho bud neresetol (nedrzal si to dostatocne dlho, to by si mal vidiet ze sa to resetne samo podla LED), alebo mas v tom specialny firmware od tvojho poskytovatela ktory ani po resete nenastavi standardne heslo ale take ktore tam dal provider. Otoc tu vec hore nohami ze ci tam provider nenapisal heslo.