Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SAPPHIRE HD 7970 VAPOR-X GHZ Edition půjde/nepůjde ?

Zdravím všechny,
mám tu takový menší dotaz. Rád bych zakoupil grafickou kartu SAPPHIRE HD 7970 VAPOR-X GHZ Edition. Proto se ptám zda půjde do základní desky ASROCK N68C-GS FX ? Byl bych rád kdyby mi někdo prosím poradil.

Mé komponenty.
Základní deska - ASROCK N68C-GS FX
Procesor - AMD Phenom II X4 965 Black Edition
RAM - 8 GB RAM
Zdroj - OCZ CoreXStream 500W

PS. Nevím,zda jsem správně zařadil tento dotaz.

-dle tveho CPU, GK HD7970 z nakeho % bude omezena, takze se vykonem dostanes na uroven 7950 mozna i min.
-do desky pasovat bude.(i kdyz bych zakladni desky typu #Asrock# moc nezatezoval)
-TiP-Doporucil bych ti spise HD7870, ale pres 7950 bych byt tebou radeji ani nesel.