Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sestava

Zdravím ,

chci se zeptat, zda tato sestava vyhovuje v komponentech,jedná se o PC na hry, jde mi o to, zda je navržen z kvalitních prvků a bude kompatibilní..

ZDE JE ODKAZ NA SESTAVU:

Děkuji...

Majkl33-Vypada to funkcne :-D
-TiP-Nemohl by jsi radeji primo poslat odkaz na kosik? (kvuli detajlum produktu?)
-PS: Jinak to vypada na slusnou sestavu;-), ale i presto bych radeji zustal u Ivy-Bridge

Tak jsem na to koukal trochu, ale základám si třeba na věcech jako mám ten procesor a grafickou kartu, jinak když dám u těch pamětí napětí 1,5 V, tak dále, proč vadí ta SSD adata? A nevyhovující základová deska je proč?

"protoč". Pokud se ptáš na tak základní věci, tak se musím zeptat proč se cpeš dělat věci, do kterých vůbec nevidíš? A když už to chceš "přetlačit", tak proč se xakru nezačneš vzdělávat?! Všechny tvé naivní otázky už zde byly dávno zodpovězeny, není třeba je neustále omílat jak nějakému autistickému děcku. Nebo snad ano?