Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Levne PDA

Zdar, potreboval bych PDA. Spis na prehravani filmu a na hudbu. A nejake ty aplikace jako slavniky, kalkulacku a kdyby bylo i s tim, tak fotak...a cena cca 5000Kc mozna bych mohl jit i vis. Diky

Budu mluvit o svým Aceru a tím pádem nesouhlasím s tvým závěrem. Na CF kartu o kapacitě 512 MB se mi vejdou 3 filmy s přehledem. Zatím jsem měl filmy bez titulků, takže k tomu se nevyjádřím. Kvalita slušná (na to, že film je na PDA), přehrává se bez problémů (něškube se) na procesoru o pracovní frekvenci 300 MHz.

Pro moje účely je to použitelný. Jinak knihy a povídky na něm čtu taky.

Pavel