Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafické karty (jakou?)

Dobrý večer, přátelé, mám dotaz ohledně grafických karet, které budou lepší na hry ve spojení procesorů:

1. varianta:

http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=_1RWP0 11Q0J01

2. varianta:

http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=_1RWP0 11Z4J01

3. Vvarianta:

http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=_1Z4J0 11YXQ01
Změna předmětu, původně: Grafické karty (Kráťa)

Můžeš na PM (asociální sítě nepoužívám, mail ti nedám). Proč ale nechceš pokračovat ve svém dredu? Máš snad nějaké konspirativní dotazy, které by neměli vidět ostatní tvorové? Jestli ne, jsi sám proti sobě: víc palic víc ví.

Nee, to ne, ale potřebuji pomoct sestavit počítač, zaměřený herně a zjišťuji,jaké komponenty do toho dát nejlépe. Píchneš mi s tím tedy?

http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=_1VT40 11KS7011V5H011WTI01188U011ZB4011Z4J011YXQ010X47011 55I010XSS010WV8011PPB01

Nechal jsem si poradit už asi od 2 lidí, nevím jak zdařilých po hadware stránce. Skloubil jsem to trochu dohromady,bude to šlapat ? Cenu bych rád takto zachoval nějak +-400 Kč...

Rady jsi dostal už tady:
1045791-pc-sestava
akorát se ti to příliš nelíbí.
SSD od ADATA - no tato firma nemá nejlepší pověst a vzhledem k celkové spolehlivosti SSD bych šel do lepších značek. Navíc jen 64GB, což je dnes na systém málo, potřebuješ alespoň 120GB.
Deska od Gigabyte - průser je v tom, že Gigabyte to v poslední době fláká a jejich desky stojí za vyliž(_*_). Takže raději Asus, nebo MSI.
A pak je tu otázka, zda jít do Haswellu. Na jednu stranu je to horká novinka, kde ještě můžou být nějaký mouchy, na druhou stranu prodloužíš morální životnost sestavy - snadnější upgrade v budoucnu.
V návrhu nevidím bednu.
Ta myš od Microsoftu vypadá jako notebooková, tj. bude malá na dlouhý hraní.

Netvrdím, že líbí, ale že je to lepší. Ale všimnul jsem si ještě jedné věci - vybral sis procesor s K, tedy určený k taktování. K tomu potřebuješ trochu lepší desku, která bude mít chlazený napájení (to jsou ty chladiče okolo patice), protože taktování procesoru s sebou nese i vyšší nároky na napájení, takže chlazená napájecí kaskáda je více než vhodná.

Osobně bych si SSD asi nekoupil, vadí mi stále ještě omezený počet zápisů = nižší životnost a spolehlivost. Ačkoliv systém s SSD je určitě svižný, to jo.

Dále pak nevím, zda má ospravedlnění ta drahá grafika. Já bych raději koupil něco okolo 6 tisíc s tím, že až jí dojde dech tak koupíš jinou. Ony ty nejdražší modely mají obvykle nejhorší poměr cena/výkon, takže za velký příplatek získáš neadekvátní nárůst výkonu.

A ještě poznámka k monitoru - pokud nebudeš dělat s grafikou, tak TN monitor stačí, ale volil bych velikost 24" při tomto rozlišení (FullHD). Přece jen ten palec navíc udělá trošku větší, tím pádem čitelnější, písmo.

Nejprve si zjisti zda do té krabice se vůbec 282mm g.karta vleze.
Já bych ti osobně g.kartu Gigabyte GV-N770OC-2GD určitě nedoporučil.
(právě řeším problém přes poštu s touto kartou)

misto te graficke karty jsem vzal Gigabyte 770.Problem je ze kdyz pustim jakoukoliv hru tak se mi do 5 minut vypne a zapne pocitac.Teploty jsou docela nizke akorat grafika hned vylitne pres 70 stupnu.Vcera se mi stalo ze se pocitac pri hrani vypnul a nesel 20 minut vubec vypnout.