Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Video Muxing

Ahoj,
mám takový problém, mám v počítači video soubor m2v a zvukový soubor ac3 a dts, potřebuji je spojit do hromady, ale problém je v tom, že video neodpovídá dvd stadardu, takže na to nelze použít žádný dvd author. software. Video má totiž rozlišení 1920*1080a chtěl bych ho zachovat, jen spojit zvuk a video do jednoho souboru (nejlépe vob). Prostě vytvořit soub. strukturu DVD, ale vide s rozlišením 1920*1080. Dík

Protože se mi to nezdálo, zkusil jsem to schválně ve výše zmíněném MPEG-VCR. A výsledek je přesně dle očekávání s nepozměněným prostorovým zvukem. Při multiplexingu k žádné změně streamů nedochází! Leda by ten zvukový soubor ve skutečnosti nebyl 5.1.
(Tools/MPEG Systems Multiplexer, masku pro audio dát All a vybrat ac3 soubor).