Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Výběr grafiky (2x DVI, pasivní chlazení, PCI-E)

Zdravím,
potřebuji vybrat grafiku do PCI-E. Prioritou je kvalita zobrazení, o nějaké FPS mi nejde. Připojeny budou dva LCD, sestava je s AMD Athlonem 64 3000+.

Požadavky zhruba následující:
- 2x DVI výstup
- HDTV Out (ale to už mají asi všechny)
- pasivní chlazení

Našel jsem GigaByte 7600GT Silent Pipe II, ta se zdá moje podmínky splňuje. Umístila se i velmi dobře ve velkém testu grafických karet v časopise Computer. Máte s ní někdo zkušenost?
product.jsp

Nebo doporučení na jinou kartu? Cenově cca do 3.500,- Kč. Díky za ohlasy.

No viem ze to nieje az tak k teme ale ja mam Leadtek WinFast GF7600GT od kamosa novu mez zaruky za 4000sk......som uuuplne spokojny az na hluk...ale aj tak vykon je super. Mam athlon64 3000+ 1GB kingstonPC400 2.5cl a NFS Most Wanted na maxime ani nesekne...SUPERR:-D