Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak změnit anglický Windows XP na slovenský?

v nootbooku mam anglicky windows home profesional ,chcel bysom to na slovesky preinštalovať ako to mám spraviť alebo slovenske rozhranie kde bysom pozhanal

[mod]Aha, titulek "notebook", ale přitom vlastně vůbec nejde o notebook ale změnu jazyka Windows. (host)[/mod]

...mam anglicky windows home profesional...

To je co za verzi?! Nějaký nový hybrid?

Pokud máš koupený anglický Windows a chceš slovenský, tak si koupíš slovenský a přeinstaluješ. Existuje také MUI (Multilingual User Interface Pack), pohledej v poradně a na internetu. Je ale drahý, špatně k sehnání a není to vždy na sto procent. A mám dojem, že je pouze pro češtinu, nikoliv slovenštinu.