Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Návrh na změnu: PC.Poradna.net

Docela se tu rozmáhá vytváření dotazů do zpráviček.
Navrhoval bych možnost psaní Zpráviček jen pro zaregistrované a třeba s 50+ posty.
Tím se zcela jistě zbavíme toho, že tu 5x denně budou moderátoři / admini mazat dotazy ze zpráviček.

Samozřejmě je to jen návrh a nebudu ho nikomu vnucovat, naložte s tím jak sami uznáte za vhodné.

Pěkný pršivý den přeji
Eessencia

to bude k nicemu. Moc nerozumim tomu, proc se tu vsechny problemy resi pres nejake upozorneni, ze uzivatel dela neco spatne, kdyz se na to daji udelat restrikce napr pro tu registraci nebo pocet prispevku.

Copak na tera.poradne snad funguje faq aby se nezakladaly debilni dotazy?

Copak na hry.poradna funguje warovani proti warezu?

Edit: novou verzi enginu uz beru spis jak nejakou legendu. Nic ve zlem, samozrejme. Jsem za poradnu rad, i kdyz ji spis delaji lidi, nez engine.

kdybys jen věděl... ;-)

edit: jen technická: za ty roky jsme neměli jediný bezpečnostní problém, engine funguje i s tím kvantem dat co v něm už je atd. Kdo si pamatujete legendární živácké chybové hlášky MSSQL, možnost XSS, procházet smazané thready apod.

Kdybych věděl...možná lepší nevědět:)

K technické: pamatuju si několik výpadků, kdy odešel tuším server, což se nedá vyčítat, to je normální a věřím že v časovém horizontu se nedostupnost poradny počítá na promile.

Pamatuju si dobu, kdy se přes vyhledávání dalo dostat do diskuzí pro moderátory - losové asi budou vědět o čem, jsou lidi, kteří můžou dosvědčit.

Já fakt nechci aby to vyznělo nevděčně, zle, nebo urýpaně, ale co do fcí engine poradny není nic složitého. Neumí základní věci a je jednoduchý, což není nutně na škodu. Možná i díky tomu se nic nepokazilo.