Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak spustit kopii cdrom_z hd?

Mám jazykový kurz na 5cdrom, který chci spouštět z pevného disku. Po skopírování obsahu na hd run.exe chce stále původní cd. Jak nastavit cestu k hd kopii, když nevidím žádný editovatelný soubor (ini, nebo něco podobného) v rootu?
díky za radu
Petr

Musiš ten disk grabnut pomocou programu,ktory vie prekonat css ochranu dvd disku,tym ovšem obvykle porušuješ uživatelsku licenciu,ktora takmer na 100%-tach predavanych nosičoch povoluje vytvorit založnu kopiu za učelom archivacie pre osobne učely,nie vytvarat aktivne použivanu kopiu uživatelskej licencie