Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak odstranit artefakty u grafiky GeForce 7300 GT?

Dobrý den , když spustím nějakou trochu náročnější hru (myslím tím FABLE, FEAR,...) objevují se mi ve hře divné objekty ... z budov trčí trojuhelníky .. postavám vypadávají půlky obličejů .. prostě úplně nesmyslně vykreslená grafika ..... používám grafiku GeForce 7300 GT . Bylo mi řečeno že je to záležitost ovladačů ale už jsem zkusil asi 3 ( 91.37, 91.47, 93.71 ) neví někdo jak tohle spravit ? už jsem docela zoufalej, snad mě někdo pomůže....

zde je odkaz na můj screenshot ze hry Fable:The lost chapters

http://www.warehouse.hu.cz/Hall1/images/Fable_scree nshot.JPG

[mod]http://pc.poradna.net/question/view/47751-nez-poloz ite-dotaz
Titulek "Grafika, Grafika, Grafika :–(" je sice možná vtipný, ale ne vypovídající. (host)[/mod]

Není nijak taktovaná a dle mých informací se nepřehřívá ... jak jsem ji koupil z obchoud tak jsem ji…
Jestli je grafika nová, tak může být vadná z výroby (např. paměťové čipy nebo špatně nasazený chladi…
host 05.11.2006 17:55
host
Kdyby slo tu grafiku dat do jinyho PC, tak by jsi aspon zjistil jestli to dela jen u tebe nebo i jin…
Redmarx N 05.11.2006 17:29
Redmarx N
no ovladače jsem zkoušel teď mám zrovna 93.71 předtím jsem zkoušel 91.37 , 91.42 , 91.47 starší mi n… poslední
mne sa to u nejakych VGA stalo tiez,ale pomohli bud ovladace ine a ked nie tak som to neriesil potom…
curaheee 05.11.2006 18:55
curaheee

Kdyby slo tu grafiku dat do jinyho PC, tak by jsi aspon zjistil jestli to dela jen u tebe nebo i jinde, aby jsi analyzoval, zda to je skutecne grafickou kartou (reklamace) nebo ovladacema (cekat az vyjdou opravene, nebo zkusit jeste starsi).