BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Jo.
Záleží na tom, co teď vlastně má.
No vždyť.
Takže má nějaký delux 420W. Jak si to kdo vyloží.
Ptá se, jestli je Seasonic dobrý, protože jej vyměnil za Delux. Jak by sis to chtěl vykládat?
Já si to taky vykládám dvojitě.
1. Měl jsem Seasonic, odešel, koupil jsem Delux. (vyměnil jsem ho za...). Logicky z toho odvodím, že správně je druhá varianta, ale z hlediska stavby věty je podle mě správná tahle možnost. Je to slovíčkaření, ale podle mě když "vyměním s kamarádem rohlík za housku", mám housku.
2. Je ten Seasonic dobrý? Koupil jsem ho místo Delux.
Ad 1: jaký je důvod ptát se na něco, co už nemám?
To by potom bylo cosi na úrovni: prodal jsem stan a koupil dům. Je stan dobrý?
Háček je v tom, že on nenapsal co má a co nemá. A zarytě mlčí, takže souhlasí!
Já vím, co napsal. Abych se přiznal, příliš nerozumím tomu, co píšeš ty.
Podívej: týpek přišel a položil naprosto jednoznačnou otázku "Seasonic (Energy knight) SS-500ET 500W je dobrý?". Stačilo odpovědět opravdu jednou větou. Namísto toho jsi v tématu začal hledat něco, co tam není a není to ani potřeba - viz. "Záleží na tom, co teď vlastně má".
I kdyby měl teď hodiny s kukačkou, tak otázka, jestli je ten Seasonic dobrý, je stále stejná a stejně zřejmá.
Schválně, zkus odpovědět na to, na co se ptal (to se ti zatím nepodařilo).
Na otázku dostal odpověď hned nahoře (od tebe). Ty nemáš moc velký smysl pro humor, že?
To nebude velikostí (i když tohle téma už několik dnů vypadá, že si tady tu velikost poměřujeme
) spíše si ten "humor" vykládáme každý jinak - možná je to věkem, možná něčím jiným, nevím. Každopádně se v tomhle případě neshodneme, ale to nevadí.