Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Video Přehrávač

Ahoj,
potřeboval bych nějaký přehrávač, který by přehrál video a zvuk - synchronně, které jsou v oddělených souborech (např. mpg a ac3). A u zvuku bych potřeboval, aby šel nastavit výstup na s/pdif.

Díky

Podle mě, nejjistější volbou bude pokud video a audio multiplexuješ (spojíš) v programu VirtualDubMod. Operace je to krátká a jednoduchá, použití kontejneru jako *.avi, *.mkv ti zajistí, že se nebude audio a video během přehrávání rozcházet.

MDVDP jsem zkoušel, jenže problém je s tím zvukem. Mám v počítači soubor v ac3, a potřebuji ho dostat nekodovaný na zvukovku, abych ho mohl přes s/pdif dostat do zesilovače v 5.1 tzn. že bych potřeboval, by ten zvuk šel přímo v přehrávači posla na s/pdif.

Zmultiplexovat to nejde, z té 5.1 se vždy udělá stereo.